Zdecyduj się na zdrową dietę pod okiem profesjonalisty!

Zdrowe diety często pozbawione laktozy, glutenu i słodyczy nie zawsze służą wszystkim pacjentom. Ważne, aby zawsze mieć na uwadze, że każdy pacjent to inny organizm. Ludzie na co dzień mierzą się z nietolerancjami, alergiami oraz złym bilansem dietetycznym. Większość z nas samodzielnie nie potrafi odpowiednio skomponować pięć posiłków, które będą wystarczające dla organizmu.

Na co zwrócić uwagę podczas układania indywidualnej diety?

Układając dietę dla pacjenta, bardzo ważne jest indywidualne podejście oraz przeprowadzenie wywiadu. Pacjent w pierwszej kolejności określa cel zrzucenia kilku kilogramów. Następnie dokładnie opisuje charakter swojej pracy oraz rytm dnia. Dalej powinien zaznaczyć nietolerancje, ewentualne alergie oraz preferencje żywieniowe. Dietetyk Żnin podczas wykonywania swoich obowiązków rzetelnie podchodzi o analizy pacjenta. Pogłębiony wywiad przeprowadza się w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta.

Indywidualne programy żywieniowe

Cieszy nas fakt, że coraz więcej osób marzy o smukłej sylwetce i zdrowym samopoczuciu. W zdrowym ciele zdrowy duch! Programy żywieniowe, które Wam oferujemy, są opracowywane na podstawie zebranych informacji podczas wywiadu. Pacjent jest pod stałą opieką poradni. Pozostajemy w kontakcie podczas całego procesu współpracy.

Poradnia Kaloria – poznaj nas!

W poradni Kaloria pracują wyłącznie doświadczeni dietetycy, których głównym celem jest promocja zdrowego stylu odżywiania się. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala na komponowanie indywidualnych diet dla różnych pacjentów. Dietetyk Żnin stara się, aby dieta spełniała preferencje i gusta żywieniowe klienta. Poradnia oferuje zdrowe i smaczne posiłki oraz nieodczuwanie głodu. Jak rozpocząć współpracę z poradnią? Jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę. Dietetyk Żnin podczas konsultacji pomoże Ci wybrać odpowiedni program dla siebie. Następnie dokona analizy składu ciała i w ciągu trzech dni otrzymasz pełnowartościowy i zdrowy plan dietetyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *