Zależy Ci na wysokiej jakości porcelany w Twoim lokalu gastronomicznym? Postaw na tę firmę!

Dlaczego warto zdecydować się na produkty od marki Rak Porcelain? Sprawdź już dziś!

Firma Rak Porcelain ma główną siedzibę w Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zajmuje się profesjonalnym produkowaniem i dystrybucją najwyższej jakości zastawy stołowej porcelanowej oraz akcesoriów dekoracyjnych dla sektora HORECA. Swoją ofertę przedstawiają w ponad 165 krajach, a klientami Rak Porcelain są m.in.: statki wycieczkowe klasy premium, duże centra kongresowe, międzynarodowe linie lotnicze oraz znane sieci hotelowe, takie jak Hilton, Radisson, Sheraton, Park Inn, Holiday Inn czy Burj Al Arab. Ich produkty wyróżniają się wyjątkowo bogatą kolorystyką, solidnością i trwałością materiałów oraz ciekawym wzornictwem zaprojektowanym przez znanych projektantów. Większość asortymentu ma 5-letnią gwarancję na obtłuczenia, co czyni ich produkty genialną inwestycją!

Talerz płaski i okrągły o średnicy 27 cm z czarnej porcelany – sprawdź ofertę firmy Rak Porcelain!

Talerz płaski i okrągły o średnicy 27 cm z linii Karbon, który został wyprodukowany przez firmę Rak Porcelain z Emiratów Arabskich to klasa sama w sobie! Jest on wykonywany z 100% bezołowiowej porcelany, a dzięki innowacyjnym technologiom używanym przy produkcji linii Karbon, znacznie poprawia się jakość porcelany. Podczas zakupu tego produktów warto zapytać o gwarancję na obtłuczenia, ponieważ wiele elementów porcelany Rak Porcelain ma gwarancję na wyszczerbienia krawędzi. Kolejnym plusem tej firmy jest to, że każda linia jest w produkcji przez minimum 10 lat, co umożliwia ich stałe uzupełnienie w razie stłuczeń.

Jakie produkty jeszcze możesz znaleźć w sklepie internetowym Gastromania.pl?

Sklep Gastromania.pl poza bogatym asortymentem od marki Rak Porcelain znajdziesz także m.in.: wazy z pokrywką, kociołki, sosjerki, talerze bufetowe, talerze do pizzy, płaskie i głębokie talerze o zróżnicowanych kształtach i kolorach, kubki i filiżanki do kawy i herbaty, spodki, maselniczki, porcelanowe łyżeczki, solniczki i pieprzniczki, brytfanny i naczynia do zapiekania, porcelanowe patelnie, mleczniki, karafki oraz popielniczki.