Woda Jurajska – unikalny skład prosto z jurajskich skał

Pierwotna i czysta woda jurajska wydobywana z samego serca Jury Krakowsko – Częstochowskiej gasi każde pragnienie i wyróżnia się smakiem.

 

Woda Jurajska – z głębi skał do rąk spragnionych konsumentów

 

Są takie miejsca w Polsce, które onieśmielają pięknem. Należy do nich chroniony obszar Jury Krakowsko – Częstochowskiej, intrygujący skalnymi masywami wapieni, białymi wzniesieniami oraz wznoszącymi się na tle nieba pozostałościami zamczysk. Tutaj też znajduje się źródło wody chronionej przed zanieczyszczeniami przez samą matkę naturę. 

 

Charakterystyka wody

 

Woda Jurajska to naturalna woda mineralna o unikalnym i stabilnym składzie. Jest nasycona związkami wapnia i magnezu w stosunku dwa do jednego, co oznacza, że stanowi idealne odbicie składu… ludzkiego organizmu. Właśnie dzięki temu posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Woda nadaje się do codziennego spożycia, doskonale nawadnia i uzupełnia składniki  mineralne u dzieci, dorosłych i seniorów. 

 

Rodzaje Wody Jurajskiej

 

Woda mineralna Jurajska jest dostępna w kilku różnych rodzajach. Wszystkie posiadają te same unikalne właściwości, za które jest tak ceniona. 

– woda niegazowana

To naturalna woda mineralna 0,5 l, 1 l i 1,5 l. Występują dwa dodatkowe warianty: Jurajska junior dedykowana dzieciom 0,33 oraz Jurajska Sport 0,7 idealna jako uzupełnienie treningu lub podczas rowerowej wycieczki.

– woda lekko gazowana

To naturalna woda mineralna o lekkim stopniu gazowania i niewielkich bąbelkach 0,5 l, 1 l, 1,5 l

– woda gazowana

To naturalna woda mineralna o bardziej wyczuwalnym gazowaniu i wyrazistych bąbelkach na języku podczas picia 0,5 l i 1,5 l

– woda mineralna funkcjonalna

To naturalna woda mineralna z dodatkiem witamin i minerałów, które mają na celu uzupełnienie niedobory organizmu. Została ona przygotowana we współpracy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Z. Religi 1,5 l.

– woda smakowa

To naturalna woda mineralna ze smakiem owoców, np. cytryny, jabłka, pomarańczy, brzoskwini i innych 0,5 l i 1,5 l

– napoje gazowane

To napoje gazowane na bazie Wody Jurajskiej, z dodatkiem m.in. soków owocowych, Należą do nich: napój gazowany Krzyś, oranżada, lemoniada, tonik i cola. 

Woda Jurajska to doskonały wybór, pyszny smak i wspaniałe orzeźwienie prosto z krystalicznie czystego źródła o niezwykłych właściwościach.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *