Stalgast — szafa chłodnicza, której potrzebujesz!

Sprzęt gastronomiczny firmy Stalgast     

Jest to firma działająca na polskim rynku od 1990 roku, która zaopatruje różne przedsiębiorstwa w obiekty gastronomiczne. Specjalizują się w imporcie dalekowschodnim artykułów w tematyce profesjonalnej gastronomii. Wiele znanych marek na rynku polskim, m.in.: SUNNEX, ROBOT COUPE, UNOX, SANNELLI czy ISI może pochwalić się tym, że Stalgast jest ich przedstawicielem. W 2008 roku powstała w Radomiu fabryka, która produkuje meble ze stali nierdzewnej dla profesjonalnej gastronomii, zmywarki gastronomiczne, Stalgast szafa chłodnicza, ciągi kuchenne, a także produkty z polipropylenu, np. kosze do zmywarek lub deski do krojenia produktów. Dość istotnym faktem jest to, że sklep gastronomiczny Gastromania jest oficjalnym partnerem i dystrybutorem firmy Stalgast.    

Najlepsza szafa chłodnicza — Stalgast     

Szafa chłodnicza Stalgast o pojemności 1173 l, o indeksie: 881400, wysokości 200 cm, głębokości 84,5 cm i szerokości 134 cm idealnie nada się w profesjonalnej kuchni. Obudowa tej szafy jest wykonana z blachy malowanej proszkowo (biała), a komora chłodnicza ze stali nierdzewnej. Dodatkowo wyposażona jest w elektroniczny sterownik z wyświetlaczem temperatury, profilowany uchwyt otwierania drzwi, samodomykające drzwi z zamkiem oraz regulowane nóżki ze stali nierdzewnej. Temperatura maksymalna wynosi 8°C, natomiast minimalna -2°C.    

Stalgast — szafa chłodnicza może być Twoja już dziś!     

Stalgast szafa chłodnicza wyposażona jest w funkcję automatycznego odszraniania. Do kompletu tej szafy dodawane jest 6 półek o wymiarach 53×65 cm, a maksymalnym ich obciążeniem jest 60 kg. Szafa chłodnicza Stalgast 881400 polecana jest szczególnie dla szkół, przedszkoli, pizzerii, restauracji, barze mlecznym oraz mniejszych zakładów gastronomicznych. Przeznaczona jest do przetrzymywania przez dość krótki okres świeżej żywności, serów, produktów mlecznych oraz wędlin. Brak szklanych drzwi ułatwia jej czyszczenie.      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *