Sekret długowieczności i dobrego zdrowia może być w Twojej kuchni!

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz wspomóc swoje dbanie o zdrowie oprócz regularnej aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diety – odpowiedzią na Twoje wątpliwości jest woda jonizowana. Jak zrobić zapas żywej wody, który nie zrujnuje naszego portfela przez zakup butelkowanej? Skorzystaj z jonizatorów.

Jonizatory do wody jako ekologiczne rozwiązanie zdrowia.

W MediaSklep24 znajdziesz ogrom modeli urządzeń, które jonizują wodę. To ekologiczne rozwiązanie, które ogranicza zużywanie plastiku (bo produkujemy zdrowszą wodę w domu) i znajdzie zastosowanie u każdego.
Jonizatory do wody to urządzenia, które wykorzystują chemiczne właściwości tego napoju i poddają je elektrolizie – specjalnemu procesowi, który wytwarza wodę alkaliczną. Dzięki jonizacji, poziom pH w wodzie ulega podwyższeniu, a co za tym idzie, żywa woda jest bardziej zasadowa od tradycyjnej kranówy. Przez specjalne filtry jest ona również oczyszczana ze wszelkich zanieczyszczeń! Jonizatory to proste urządzenia, które każdy może wypróbować przez stworzenie ich w domowych warunkach, bo składają się tylko z diody oraz mechanizmu filtrującego, oddzielającą wodę alkaliczną od kwaśnej.
Modele dostępne na stronie to gwarancja dłuższego użytkowania w różnych formach. Jonizatory przenośne są mniejsze, działają jak tradycyjne dzbanki filtrujące, z kolei przepływowe – imitują krany i są podpięte do rurociągów.

Woda jonizowana – jak zrobić sobie zdrowie?

Woda alkaliczna to przeciwutleniacz, który spowalnia starzenie się organizmu – to sekret długowieczności. Pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową, neutralizując kwaśne substancję – pozostałości po jonizacji, w postaci wody kwaśnej, można wykorzystać do mycia przestrzeni płaskich lub owoców! Pozytywnie wpływa na nasz układ pokarmowy, cerę czy regenerację mięśni, a dzięki utrzymaniu zdrowego ciała, gwarantujemy sobie lepsze samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *