Najlepsza restauracja w Szczecinie

Czym dla Ciebie jest dobra restauracja? Szczecin to piękne miasto, w którym aż prosi się, by wstąpić do klimatycznego miejsca na pyszną strawę i orzeźwiające napoje podczas wielu godzin zwiedzania. Z myślą o takich doznaniach powstała Stara Komenda – miejsce, do którego chce się wracać. Gwarantujemy, że nie zapomnicie tej wizyty na długo.

Najważniejsze jest dla nas oczywiście jedzenie – stawiamy na jego wysoką jakość i staranne przygotowanie. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze, którym nie brakuje pomysłów na ciekawe i smaczne potrawy. W Starej Komendzie posmakujecie tradycyjnego polskiego jedzenia, jak golonki i pierogi z pieca, ale nie tylko! Zawsze w naszej ofercie znajduje się menu sezonowe, w którym znajdziecie oryginalne i interesujące dania kuchni eksperymentalnej. Brzmi ciekawie, prawda?

Tym, co odróżnia nas od innych, jest własny zakład piwowarski. Tak, dobrze przeczytaliście. Jesteśmy pierwszym w Szczecinie browarem restauracyjnym, który kultywuje zachodniopomorską tradycję piwowarską. Przygotowujemy browary, dzięki którym nasze dania zyskują dodatkowej głębi. Staramy się, by jak najlepiej dopasować je do poszczególnych pozycji z menu. Macie ochotę spróbować?

Nasza restauracja mieści się w pięknym, historycznym budynku Komendantury Garnizonu Wojskowego z 1867r. na placu Stefana Batorego. Jesteśmy rodzinnym miejscem, które dba o lokalną tradycję i zwyczaje, co podkreśla wystrój naszej restauracji. Należymy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego, a nasze browary zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych. Czy nie jest to ich najlepsza rekomendacja, która świadczy sama za siebie?

Jeśli więc lubisz dopieszczać siebie i bliskich oraz zawsze stawiasz na najlepsze, Stara Komenda to wybór dla Ciebie! Jedzenie, picie, atmosfera – wszystko na najwyższym poziomie w rodzinnej i tradycyjnej atmosferze! Masz dość miejsc bez duszy i z szybkim, robionym bez serca jedzeniem? Stara Komenda to miejsce, które na pewno pokochasz za wyjątkową atmosferę i najwyższą jakość obsługi pod każdym względem!

Zapraszamy wszystkich gości siedem dni w tygodniu na ciepły posiłek w następujących godzinach:

Niedziela – Poniedziałek: 13:00-21:45
Wtorek – Czwartek: 13:00-21:45
Piątek – Sobota: 13:00-22:45
Jeśli natomiast nie chcą się Państwo posilić, a jedynie ukoić pragnienie, nasz bar jest otwarty do późnych godzin wieczornych:

Niedziela – Poniedziałek: 13:00-23:00
Wtorek – Czwartek: 13:00-24:00
Piątek – Sobota: 13:00-1:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *