Kubek 360 od Babyono

Dzieci zaskakują młodych rodziców tym, jak szybko się rozwijają. Zadaniem rodziców jest pomóc im w zrównoważonym rozwoju, by mogły w jak najlepszych warunkach, nauczyć się kluczowych umiejętności. Dobrzy rodzice wiedzą, kiedy odpuścić w pomaganiu i dać dziecku możliwość nauki na zasadzie prób i błędów, co nie oznacza, że w pewnym stopniu nie mogą mu ułatwić nauki.

Samodzielne picie to jedna z pierwszych umiejętności, jakich uczy się dziecko. Picie ze zwykłej szklanki czy kubka, może jednak początkowo być kłopotliwe i skończyć się frustracją dziecka. Rewolucyjnym rozwiązaniem w nauce picia, są kubki niekapki. Dzięki nim, przejście z butelki na kubek jest znacznie łatwiejsze. Najpopularniejszym tego typu dodatkiem od Babyono jest kubek 360. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się o nim więcej.

Kubek 360 pozwala na picie z dowolnego miejsca na ustniku przez zasysanie, jednocześnie nie pozwalając na wylanie napoju. Jego miękki ustnik z delikatnego silikonu nie drażni delikatnych dziąseł dziecka, a dwa, poręczne uchwyty, idealnie dopasowują się do małych rączek dziecka. Dzięki niemu, nauka picia z kubka staje się dużo łatwiejsza dla dziecka, a dla rodzica zdecydowanie mniej brudząca. Dla mniejszych dzieci, rekomendujemy jednak wyprofilowane ustniki, które bardziej przypominają te z butelki. Ucząc dziecka nowych umiejętności, trzeba mieć przede wszystkim na uwadze, by poziom nowych umiejętności, był dostosowany do jego możliwości – inaczej może to zniechęcić dziecko do dalszej nauki i poskutkować zaniechaniem kolejnych prób.

Kubek 360 to rewelacyjne rozwiązanie dla uczących się pić z kubka dzieci, dzięki któremu maluchom łatwiej opanować tę umiejętność. Miliony mam, które się na nie zdecydowały, potwierdzają, że nauka picia z takiego kubeczka ułatwia porzucenie przez dziecko butelki. Przekonaj się sama, jakie to będzie proste dla Twojego malucha i zaopatrz go w ten innowacyjny kubeczek już teraz! Na naszej stronie znajdziesz modele w różnych wzorach i kolorach – na pewno któryś przypadnie do gustu Twojemu maluchowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *