Dla każdego coś smacznego

Dieta pudełkowa jest propozycją dla tych, którzy jedzą wszystko, na co mają ochotę, jak i dla osób, które muszą się ograniczać. W ofercie warszawskiej firmy cateringowej jest wiele zróżnicowanych diet, dzięki czemu każdy, niezależnie od upodobań kulinarnych, znajdzie coś dla siebie.

Dla wymagających

Do naszych drzwi może między innymi zapukać dostawca z zestawem dań bez laktozy. To przede wszystkim dieta dla tych, którzy mają alergię na laktozę znajdującą się w nabiale. Głównym objawem alergii są dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, jak biegunka, wzdęcia, bóle brzucha, kolki i inne. Nie zawsze od razu zdajemy sobie sprawę, co jest przyczyną tych dolegliwości. Warto wiedzieć, że te niepokojące objawy nie pojawiają się od razu po jedzeniu, a dopiero po kilkunastu godzinach. Wyjściem z sytuacji jest stosowanie diety bez laktozy. Ma ją w swojej ofercie catering dietetyczny – Warszawa Żoliborz to tylko jedna z dzielnic stolicy, której mieszkańcy mogą skorzystać z usług tej firmy. Dania bez laktozy mogą być naprawdę smaczne, pożywne i nietrudno je przygotować. Wystarczy wykluczyć z nich kilka składników, by dolegliwości trawienne zniknęły bezpowrotnie.

Do syta

Posiłki dla osób z alergią na laktozę pozbawione są między innymi mleka, jogurtów, masła czy śmietany. Osoby uczulone powinny też unikać jedzenia lodów i serków topionych. Bezlaktozowa dieta pudełkowa może być naprawdę atrakcyjna i pełna smaków. Na śniadanie możemy zamówić między innymi jaglankę na mleku owsianym ze smacznymi dodatkami, ryż gotowany na mleku kokosowym czy pełnoziarnistą bułeczkę z pożywną pastą z makreli. Obiady w tej diecie również są smaczne i syte. W skład dań może wchodzić zarówno każdy gatunek mięsa, jak i warzywa. Pyszne surówki i sałatki również mogą być częścią diety bezlaktozowej. Warszawska firma cateringowa, która oferuje diety pudełkowe na dowóz, ma w swojej ofercie również dania bezglutenowe, bez ryb czy wegetariańskie i wegańskie. Dla tych, którym smakuje wszystko, przeznaczona jest dieta standardowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *